Liečba rakoviny

Liečba rakoviny pomocou javorového sirupu a sódy bicarbóny.

Je možné vyliečiť rakovinu sódou bicarbónou a javorovým sirupom?

Očividne áno.

Táto informácia prebleskla novinovými titulkami, ale rozvako rýchlo bola potlačená.

Liečba popularizovaná Jimom Kelmunom, dôchodcom žijúcim v Asheville v Severnej Karolíne, znamená skutočný prielom.

Hovorí: “Podal som túto zmes viac ako 200 pacientom, u ktorých diagnostikovali rakovinu v konečnom štádiu. Z toho 185 ľuďí potom k obdivu žilo ešte 15 a viac rokov – a takmer polovica sa rakoviny úplne zbavila.”

Vyzerá to tak jednoducho, až sa z toho chce človeku plakať, ale táto prostá liečba sódou bicarbónou a javorovým sirupom je nesmierne účinná prírodná chemoterapia, ktorá veľmi efektívne ničí rakovinové bunky.

Pritom je celkom bez vedľajších účinkov, ktoré sprevádzajú vačšinu neporovnateľne menej efektívnych “štandardných” chemoterapeutických metód. Za tepla vytvorená zmes chemicky čistej sódy (hydrogenuhličitan sodný – NaHCO3) a javorového sirupu je veľmi efektívnym prostriedkom proti všetkým druhom rakoviny.

Zohriatim sa na seba pevne naviažu molekuly sódy a javorového sirupu a takto vybavená glukóza môže zamieriť k rakovinovým bunkám.

Rakovinové bunky proste milujú cukor, ktorý oni priamo hltajú.

V tomto prípade je ale na molekuly cukru naviazaná silno zásaditá sodíková zlúčenina!

Kyslé rakovinové bunky absorbujú s cukrom aj sodu a to je ich skázou.

Recept: Javorový sirup a jedlá sóda

3 diely javorového sirupu a jeden diel jedlej sódy (soda bicarbóna) zmiešať (napríklad 15 lyžičiek sirupu a pať lyžičiek sódy), poriadne premiešat a dať do hrnčeka na šporák. Ohrievať na nízkej teplote maximálne do 40°C, po dobu 5 minút pokiaľ zmes nezhustne.    (pri varení Vám pomôže zavarací teplomer)

Zo začiatku sa môže užívať sirup častejšie, napríklad 3 x denne jedna čajová lyžička. Inak postačí užívať 1 čajovú lyžičku 1 x denne dlhodobo.

Sirup je možné  rozpustiť v malom množstve vody, alebo ho natrieť na chlieb.

Javorový sirup môže byť dočasne nahradený medom.

Vo všeobecnosti platí: nejesť inak žiaden cukor v pokrmoch ani nápojoch, s výnimkou trocha ovocia.

Táto liečba je založená na tom, že rakovinové bunky milujú cukor, ktorý do seba vťahujú.

Javorový sirup obsahuje čistú klukózu, takže túto podmienku dokonalo splňuje.

Takto sa látka dostane presne do centra nádoru. Jedla sóda tak dokáže vďaka obrovskému obsahu kyslíka rakovinový nádor doslova rozbíť z vnútra. A to už behom prvých troch dní. Dochádza tak k totálnej likvidácii nádoru v akomkoľvek štádiu, teda aj v konečnej fáze rakoviny.

Rakovina nieje choroba, ale prírodou riadené predĺženie života. Nieje to nič viac než posledný prejav extrémneho prekyslenia organizmu a toxicity telesných tekutín a tkanív.

Za týchto podmienok a pri dysfunkcii imunitného systému by telo predčasne zomrelo. Preto na svoju ochranu múdro začne zhromažďovať vnútorné toxíny, obaľovať ich  superkyslým tkanivom a zapúzdri ich pod nepriepustnou ochrannou vrstvou, aby zabránilo ich ďalšiemu šíreniu.

S týmto dôvtipným riešením získa majiteľ zmluvu na dlhší život.

My ovšem tento proces nazývame chorobou.

Telo vytvorí tumor preto, aby potlačilo a upratalo jedy, ktoré inak nemôže vylúčiť a predĺžilo život na tak dlho, ako je to len možné, poskytujúc svojmu majiteľovi dostatok času na elimináciu internej toxicity.

Metastázy sú posledným pokusom tela k svojej záchrane. Pokiaľ je táto interná toxicita úspešne potlačená, telo dokáže postupne bezpečne odstrániť všetky nádory a zdravie sa mu vráti.

Pokiaľ tento process nieje úspešný, osud majiteľa tela je definitívne určený a telo umiera nie na rakovinu , ale na extrémne jedovaté liečebné postupy, intenzívne emóčne zrútenie, zúfalstvo a stress.

Skúste svoje telo milovať čo najviac z celého srdca a čo najskôr začnite s detoxikáciou.

Poznámka:

V prípade, že sa čitateľ rozhodne podľa informácii postupovať , mal by sa o tom vopred poradiť so svojim lekárom a postupuje tak výhradne na vlastnú zodpovednosť.

Publikované 13.03. 2013